found: 2 units
186 m2
984 000 €
1302 Three-bedroom apartment Skypark Elara
  • 5 287 € /m2
  • 3 /7 Floor
  • Building 1
  • 186 m2
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
186 m2
984 000 €
1307 Three-bedroom apartment Skypark Elara
  • 5 287 € /m2
  • 3 /7 Floor
  • Building 1
  • 186 m2
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms