found: 3 units
700 m2
137 646 000 ₽
BM31 Four-bedroom villa type 4C.2 Botanica MontAzure
  • 196 639 ₽/m2
  • 1 Floor
  • plot 1085 m2
  • 700 m2
  • 4 Bedrooms
  • 6 Bathrooms
765 m2
142 570 000 ₽
BM30 Four-bedroom villa type 4C.2 Botanica MontAzure
  • 186 366 ₽/m2
  • 1 Floor
  • plot 1643 m2
  • 765 m2
  • 4 Bedrooms
  • 6 Bathrooms
765 m2
143 421 000 ₽
BM32 Four-bedroom villa type 4C.2 Botanica MontAzure
  • 187 478 ₽/m2
  • 1 Floor
  • plot 1268 m2
  • 765 m2
  • 4 Bedrooms
  • 6 Bathrooms