found: 3 units
420 m2
1 187 000 €
D03 Four-bedroom villa type C Botanica Prestige
  • 2 827 € /m2
  • 1 Floor
  • plot 601 m2
  • 420 m2
  • 4 Bedrooms
  • 5 Bathrooms
420 m2
1 264 000 €
D04 Four-bedroom villa type C Botanica Prestige
  • 3 008 € /m2
  • 1 Floor
  • plot 694 m2
  • 420 m2
  • 4 Bedrooms
  • 5 Bathrooms
420 m2
1 362 000 €
D05 Four-bedroom villa type C Botanica Prestige
  • 3 243 € /m2
  • 1 Floor
  • plot 830 m2
  • 420 m2
  • 4 Bedrooms
  • 5 Bathrooms