found: 64 units
30 m2
9 773 000 ₽
030317 1 Bedroom 1A Rhea by Sansiri
  • 325 760 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 30 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
30 m2
10 432 000 ₽
030318 1 Bedroom 1A Rhea by Sansiri
  • 347 728 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 30 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
31 m2
10 546 000 ₽
030315 1 Bedroom 1A Rhea by Sansiri
  • 340 178 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 31 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
31 m2
11 660 000 ₽
030301 1 Bedroom 1A Rhea by Sansiri
  • 376 100 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 31 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
11 932 000 ₽
030319 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 340 910 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
11 932 000 ₽
030320 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 340 910 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
12 069 000 ₽
010111 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 344 807 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building A
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
12 091 000 ₽
020114 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 345 455 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building B
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
12 500 000 ₽
030309 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 357 144 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
12 500 000 ₽
030310 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 357 144 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
12 500 000 ₽
030311 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 357 144 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
12 500 000 ₽
030313 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 357 144 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
12 500 000 ₽
030314 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 357 144 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
12 546 000 ₽
030108 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 358 444 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
12 546 000 ₽
030109 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 358 444 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
12 546 000 ₽
030112 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 358 444 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
12 546 000 ₽
030113 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 358 444 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
12 773 000 ₽
030514 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 364 937 ₽/m2
  • 5 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
12 978 000 ₽
030302 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 370 780 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
13 069 000 ₽
030306 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 373 378 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
13 137 000 ₽
030323 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 375 325 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
35 m2
13 546 000 ₽
030307 1 Bedroom 1B Rhea by Sansiri
  • 387 014 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 35 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
48 m2
17 069 000 ₽
020115 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 355 589 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building B
  • 48 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
48 m2
17 114 000 ₽
020116 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 356 535 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building B
  • 48 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
49 m2
17 273 000 ₽
030316 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 352 507 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 49 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
49 m2
17 523 000 ₽
030516 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 357 607 ₽/m2
  • 5 Floor
  • Building C
  • 49 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
48 m2
18 137 000 ₽
030303 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 377 841 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 48 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
48 m2
18 137 000 ₽
030304 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 377 841 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 48 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
48 m2
18 137 000 ₽
030305 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 377 841 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 48 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
48 m2
18 364 000 ₽
020517 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 382 578 ₽/m2
  • 5 Floor
  • Building B
  • 48 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
48 m2
19 137 000 ₽
010416 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 398 675 ₽/m2
  • 4 Floor
  • Building A
  • 48 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
48 m2
19 932 000 ₽
010414 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 415 248 ₽/m2
  • 4 Floor
  • Building A
  • 48 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
48 m2
19 978 000 ₽
030104 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 416 194 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building C
  • 48 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
60 m2
20 091 000 ₽
020310 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 334 850 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building B
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
60 m2
20 182 000 ₽
010309 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 336 364 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building A
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
48 m2
20 250 000 ₽
030102 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 421 875 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building C
  • 48 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
48 m2
20 250 000 ₽
030103 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 421 875 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building C
  • 48 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
60 m2
20 364 000 ₽
020108 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 339 396 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building B
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
60 m2
20 364 000 ₽
020109 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 339 396 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building B
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
60 m2
20 432 000 ₽
010109 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 340 532 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building A
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
60 m2
20 432 000 ₽
010110 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 340 532 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building A
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
61 m2
20 887 000 ₽
030321 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 342 400 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 61 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
60 m2
21 114 000 ₽
030121 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 351 896 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building C
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
60 m2
21 160 000 ₽
010510 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 352 653 ₽/m2
  • 5 Floor
  • Building A
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
61 m2
21 273 000 ₽
030120 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 348 735 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building C
  • 61 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
60 m2
21 455 000 ₽
030312 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 357 578 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
61 m2
21 478 000 ₽
030421 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 352 089 ₽/m2
  • 4 Floor
  • Building C
  • 61 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
60 m2
21 523 000 ₽
030111 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 358 714 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building C
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
60 m2
21 591 000 ₽
030308 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 359 850 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
48 m2
21 637 000 ₽
020102 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 450 760 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building B
  • 48 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
48 m2
21 637 000 ₽
020103 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 450 760 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building B
  • 48 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
60 m2
21 682 000 ₽
030422 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 361 364 ₽/m2
  • 4 Floor
  • Building C
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
60 m2
21 682 000 ₽
030522 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 361 364 ₽/m2
  • 5 Floor
  • Building C
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
60 m2
21 705 000 ₽
030107 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 361 744 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building C
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
60 m2
21 750 000 ₽
030412 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 362 500 ₽/m2
  • 4 Floor
  • Building C
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
60 m2
21 910 000 ₽
030408 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 365 153 ₽/m2
  • 4 Floor
  • Building C
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
60 m2
21 910 000 ₽
030512 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 365 153 ₽/m2
  • 5 Floor
  • Building C
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
60 m2
22 069 000 ₽
030322 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 367 805 ₽/m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 60 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
51 m2
22 410 000 ₽
010116 2 Bedroom 2A Rhea by Sansiri
  • 439 396 ₽/m2
  • 1 Floor
  • Building A
  • 51 m2
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
23 137 000 ₽
010401 2 Bedroom 2B Rhea by Sansiri
  • 379 287 ₽/m2
  • 4 Floor
  • Building A
  • 61 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms