found: 8 units
89 m2
314 000 € 276 000 €
VKC216 2 Bedroom Penthouse The Title Vivana - Kamala

#VKC216
2 Bedroom Penthouse

The Title Vivana - Kamala More details
  • 3 096 € /m2
  • 2 Floor
  • Building C
  • 89 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
89 m2
320 000 € 281 000 €
VKC316 2 Bedroom Penthouse The Title Vivana - Kamala

#VKC316
2 Bedroom Penthouse

The Title Vivana - Kamala More details
  • 3 155 € /m2
  • 3 Floor
  • Building C
  • 89 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
89 m2
326 000 € 287 000 €
VKC416 2 Bedroom Penthouse The Title Vivana - Kamala

#VKC416
2 Bedroom Penthouse

The Title Vivana - Kamala More details
  • 3 215 € /m2
  • 4 Floor
  • Building C
  • 89 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
89 m2
332 000 € 292 000 €
VKC516 2 Bedroom Penthouse The Title Vivana - Kamala

#VKC516
2 Bedroom Penthouse

The Title Vivana - Kamala More details
  • 3 275 € /m2
  • 5 Floor
  • Building C
  • 89 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
89 m2
337 000 € 296 000 €
VKC616 2 Bedroom Penthouse The Title Vivana - Kamala

#VKC616
2 Bedroom Penthouse

The Title Vivana - Kamala More details
  • 3 322 € /m2
  • 6 Floor
  • Building C
  • 89 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
89 m2
342 000 € 300 000 €
VKC716 2 Bedroom Penthouse The Title Vivana - Kamala

#VKC716
2 Bedroom Penthouse

The Title Vivana - Kamala More details
  • 3 370 € /m2
  • 7 Floor
  • Building C
  • 89 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
89 m2
346 000 € 305 000 €
VKC816 2 Bedroom Penthouse The Title Vivana - Kamala

#VKC816
2 Bedroom Penthouse

The Title Vivana - Kamala More details
  • 3 418 € /m2
  • 8 Floor
  • Building C
  • 89 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
100 m2
392 000 € 346 000 €
VKC110 2 Bedroom Penthouse The Title Vivana - Kamala

#VKC110
2 Bedroom Penthouse

The Title Vivana - Kamala More details
  • 3 453 € /m2
  • 1 Floor
  • Building C
  • 100 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms