found: 2 units
194 m2
1 190 000 €
3301 Three-bedroom apartments Angsana Topaz
  • 6 132 € /m2
  • 3 /7 Floor
  • 194 m2
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
194 m2
1 484 000 €
3501 Three-bedroom apartments Angsana Topaz
  • 7 650 € /m2
  • 5 /7 Floor
  • 194 m2
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms