found: 12 units
85 m2
355 000 €
1309 Double room apartment Skypark Elara
  • 4 174 € /m2
  • 3 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
355 000 €
1310 Double room apartment Skypark Elara
  • 4 174 € /m2
  • 3 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
375 000 €
1510 Double room apartment Skypark Elara
  • 4 407 € /m2
  • 5 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
375 000 €
1511 Double room apartment Skypark Elara
  • 4 407 € /m2
  • 5 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
404 000 €
1709 Double room apartment Skypark Elara
  • 4 742 € /m2
  • 7 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
404 000 €
1710 Double room apartment Skypark Elara
  • 4 742 € /m2
  • 7 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
404 000 €
1711 Double room apartment Skypark Elara
  • 4 742 € /m2
  • 7 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
466 000 €
1105 Double room apartment Skypark Elara
  • 5 479 € /m2
  • 1 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
466 000 €
1106 Double room apartment Skypark Elara
  • 5 479 € /m2
  • 1 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
483 000 €
1506 Double room apartment Skypark Elara
  • 5 672 € /m2
  • 5 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
485 000 €
2101 Double room apartment Skypark Elara
  • 5 696 € /m2
  • 1 /7 Floor
  • Building 2
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
524 000 €
1705 Double room apartment Skypark Elara
  • 6 163 € /m2
  • 7 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms