found: 9 units
61 m2
10 126 000 ฿
KKA108 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 166 000 ฿/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building A
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
10 187 000 ฿
KKF115 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 167 000 ฿/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building F
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
10 187 000 ฿
KKF116 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 167 000 ฿/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building F
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
10 187 000 ฿
KKA107 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 167 000 ฿/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building A
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
10 614 000 ฿
KKH102 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 174 000 ฿/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building H
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
10 614 000 ฿
KKH105 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 174 000 ฿/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building H
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
10 614 000 ฿
KKH106 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 174 000 ฿/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building H
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
10 675 000 ฿
KKG109 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 175 000 ฿/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building G
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
10 675 000 ฿
KKG110 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 175 000 ฿/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building G
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms