found: 5 units
545 m2
2 067 000 $
41 Four-bedroom villa type C Punyisa Bang Jo
  • 3 792 $/m2
  • 1 Floor
  • plot 1100 m2
  • 545 m2
  • 4 Bedrooms
  • 5 Bathrooms
545 m2
2 169 000 $
43 Four-bedroom villa type C Punyisa Bang Jo
  • 3 980 $/m2
  • 1 Floor
  • plot 1275 m2
  • 545 m2
  • 4 Bedrooms
  • 5 Bathrooms
545 m2
2 175 000 $
42 Four-bedroom villa type C Punyisa Bang Jo
  • 3 990 $/m2
  • 1 Floor
  • plot 1285 m2
  • 545 m2
  • 4 Bedrooms
  • 5 Bathrooms
550 m2
2 314 000 $
36 Four-bedroom villa type C Punyisa Bang Jo
  • 4 208 $/m2
  • 1 Floor
  • plot 1000 m2
  • 550 m2
  • 4 Bedrooms
  • 5 Bathrooms
580 m2
2 336 000 $
37 Four-bedroom villa type C Punyisa Bang Jo
  • 4 027 $/m2
  • 1 Floor
  • plot 1130 m2
  • 580 m2
  • 4 Bedrooms
  • 5 Bathrooms