พบแล้ว 5 ยูนิต
131 m2
682 000 €
1101  Laguna Beach Residences Seashore
  • 5 202 € /m2
  • 1 /5 ชั้น
  • 131 m2
  • 0 ห้องนอน
  • 0 ห้องน้ำ
131 m2
743 000 €
1305  Laguna Beach Residences Seashore
  • 5 666 € /m2
  • 3 /5 ชั้น
  • 131 m2
  • 0 ห้องนอน
  • 0 ห้องน้ำ
131 m2
796 000 €
1405  Laguna Beach Residences Seashore
  • 6 069 € /m2
  • 4 /5 ชั้น
  • 131 m2
  • 0 ห้องนอน
  • 0 ห้องน้ำ
131 m2
796 000 €
1406  Laguna Beach Residences Seashore
  • 6 069 € /m2
  • 4 /5 ชั้น
  • 131 m2
  • 0 ห้องนอน
  • 0 ห้องน้ำ
131 m2
875 000 €
1506  Laguna Beach Residences Seashore
  • 6 674 € /m2
  • 5 /5 ชั้น
  • 131 m2
  • 0 ห้องนอน
  • 0 ห้องน้ำ