found: 5 units
131 m2
25 800 000 ฿
1101  Laguna Beach Residences Seashore

#1101

Laguna Beach Residences Seashore More details
  • 196 947 ฿/m2
  • 1 /5 Floor
  • 131 m2
  • 0 Bedrooms
  • 0 Bathrooms
131 m2
28 100 000 ฿
1305  Laguna Beach Residences Seashore

#1305

Laguna Beach Residences Seashore More details
  • 214 504 ฿/m2
  • 3 /5 Floor
  • 131 m2
  • 0 Bedrooms
  • 0 Bathrooms
131 m2
30 100 000 ฿
1405  Laguna Beach Residences Seashore

#1405

Laguna Beach Residences Seashore More details
  • 229 771 ฿/m2
  • 4 /5 Floor
  • 131 m2
  • 0 Bedrooms
  • 0 Bathrooms
131 m2
30 100 000 ฿
1406  Laguna Beach Residences Seashore

#1406

Laguna Beach Residences Seashore More details
  • 229 771 ฿/m2
  • 4 /5 Floor
  • 131 m2
  • 0 Bedrooms
  • 0 Bathrooms
131 m2
33 100 000 ฿
1506  Laguna Beach Residences Seashore

#1506

Laguna Beach Residences Seashore More details
  • 252 672 ฿/m2
  • 5 /5 Floor
  • 131 m2
  • 0 Bedrooms
  • 0 Bathrooms