found: 19 units
57 m2
20 623 000 ₽
1410 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 361 796 ₽/m2
  • 4 /7 Floor
  • Building 1
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
21 245 000 ₽
2506 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 372 712 ₽/m2
  • 5 /7 Floor
  • Building 2
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
21 623 000 ₽
1203 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 379 338 ₽/m2
  • 2 /7 Floor
  • Building 1
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
21 623 000 ₽
1204 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 379 338 ₽/m2
  • 2 /7 Floor
  • Building 1
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
21 823 000 ₽
2203 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 382 847 ₽/m2
  • 2 /7 Floor
  • Building 2
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
22 000 000 ₽
1601 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 385 967 ₽/m2
  • 6 /7 Floor
  • Building 1
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
22 000 000 ₽
1610 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 385 967 ₽/m2
  • 6 /7 Floor
  • Building 1
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
22 000 000 ₽
2607 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 385 967 ₽/m2
  • 6 /7 Floor
  • Building 2
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
22 867 000 ₽
2706 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 401 172 ₽/m2
  • 7 /7 Floor
  • Building 2
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
23 534 000 ₽
2305 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 412 867 ₽/m2
  • 3 /7 Floor
  • Building 2
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
24 023 000 ₽
1403 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 421 445 ₽/m2
  • 4 /7 Floor
  • Building 1
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
24 245 000 ₽
2104 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 425 343 ₽/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building 2
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
24 245 000 ₽
2404 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 425 343 ₽/m2
  • 4 /7 Floor
  • Building 2
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
25 645 000 ₽
2303 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 449 905 ₽/m2
  • 3 /7 Floor
  • Building 2
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
26 423 000 ₽
1404 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 463 549 ₽/m2
  • 4 /7 Floor
  • Building 1
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
27 600 000 ₽
2505 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 484 212 ₽/m2
  • 5 /7 Floor
  • Building 2
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
28 445 000 ₽
1603 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 499 027 ₽/m2
  • 6 /7 Floor
  • Building 1
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
28 445 000 ₽
1604 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 499 027 ₽/m2
  • 6 /7 Floor
  • Building 1
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
57 m2
30 000 000 ₽
2705 One-bedroom apartment Skypark Elara
  • 526 318 ₽/m2
  • 7 /7 Floor
  • Building 2
  • 57 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms