found: 12 units
85 m2
29 845 000 ₽
1309 Double room apartment Skypark Elara
  • 351 112 ₽/m2
  • 3 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
29 845 000 ₽
1310 Double room apartment Skypark Elara
  • 351 112 ₽/m2
  • 3 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
31 512 000 ₽
1510 Double room apartment Skypark Elara
  • 370 720 ₽/m2
  • 5 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
31 512 000 ₽
1511 Double room apartment Skypark Elara
  • 370 720 ₽/m2
  • 5 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
33 912 000 ₽
1709 Double room apartment Skypark Elara
  • 398 956 ₽/m2
  • 7 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
33 912 000 ₽
1710 Double room apartment Skypark Elara
  • 398 956 ₽/m2
  • 7 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
33 912 000 ₽
1711 Double room apartment Skypark Elara
  • 398 956 ₽/m2
  • 7 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
39 178 000 ₽
1105 Double room apartment Skypark Elara
  • 460 916 ₽/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
39 178 000 ₽
1106 Double room apartment Skypark Elara
  • 460 916 ₽/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
40 556 000 ₽
1506 Double room apartment Skypark Elara
  • 477 125 ₽/m2
  • 5 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
40 734 000 ₽
2101 Double room apartment Skypark Elara
  • 479 218 ₽/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building 2
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
85 m2
44 067 000 ₽
1705 Double room apartment Skypark Elara
  • 518 434 ₽/m2
  • 7 /7 Floor
  • Building 1
  • 85 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms