found: 1 units
84 m2
15 560 000 ฿
1202 Two-bedroom apartment Lakelands Waterside Residences

#1202
Two-bedroom apartment

Lakelands Waterside Residences More details
  • 185 239 ฿/m2
  • 2 /4 Floor
  • Building Lily
  • 84 m2
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms