found: 9 units
61 m2
312 000 $
KKA108 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 5 107 $/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building A
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
314 000 $
KKF115 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 5 137 $/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building F
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
314 000 $
KKF116 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 5 137 $/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building F
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
314 000 $
KKA107 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 5 137 $/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building A
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
327 000 $
KKH102 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 5 353 $/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building H
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
327 000 $
KKH105 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 5 353 $/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building H
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
327 000 $
KKH106 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 5 353 $/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building H
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
329 000 $
KKG109 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 5 383 $/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building G
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
61 m2
329 000 $
KKG110 1Bed-1BPLAC one-bedroom apartments The Title Katabello
  • 5 383 $/m2
  • 1 /7 Floor
  • Building G
  • 61 m2
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms